2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace pro demolici původního a vybudování nového amfiteátru Bludník v areálu zámeckého parku ve Strážnici
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zpracování projektové dokumentace pro demolici původního a vybudování nového amfiteátru Bludník v areálu zámeckého parku ve Strážnici. Projektová dokumentace bude vypracována ve stupni projektová dokumentace pro odstranění stavby a projektová dokumentace pro povolení záměru. Dále bude vybraným dodavatelem vypracována dokumentace pro výběr dodavatele stavebních prací (zhotovitele stavby) metodou Design & Build, jejíž součástí bude zejména kniha místností a standardů apod., a to na základě architektonického návrhu stavby a návrhu kácení a výstavby, které jsou součástí zadávací dokumentace. Tyto dokumenty může zhotovitel pro přípravu dokumentace pro výběr dodavatele stavebních prací upravit či upřesnit. Dále jsou předmětem veřejné zakázky služby spočívající v zajištění související komplexní inženýrské činnosti, služby spočívající v součinnosti při výběru zhotovitele stavby, výkon autorského dozoru projektanta při realizaci stavby a další související služby.
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace pro demolici původního a vybudování nového amfiteátru Bludník v areálu zámeckého parku ve Strážnici
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001