41099-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bobrowo wraz z odbiorem odpadów zgromadzonych w PSZOK w 2025 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bobrowo wraz z odbiorem odpadów zgromadzonych w PSZOK w 2025 roku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości objętych gminnym systemem odbioru odpadów na terenie Gminy Bobrowo oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie Gminy Bobrowo, dostarczenie i ustawienie pojemników na nieruchomości oraz prowadzenie mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp polegającego na powtórzeniu podobnych usług w przypadku wyczerpania kwoty wynagrodzenia określonego w umowie przed 31.12.2025 r., jednak nie więcej niż do 40 % wartości zamówienia określonego pierwotnie w umowie. Zamówienie udzielone zostanie w oparciu o warunki określone w zamówieniu podstawowym
Vorherige Bekanntmachung560939-2024
Interne KennungOr.K.271.1.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 34928480 Abfallcontainer und -körbe