411043-2025 - Auftragsänderung
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Zagórzu wraz z przyłączem energetycznym” w zakresie: Zadanie 2 część B Przyłącz energetyczny, Zadanie 3 Poprawa efektywności energetycznej oczyszczalni ścieków w Zagórzu poprzez zakup i montaż instalacji PV.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Zagórzu wraz z przyłączem energetycznym” w zakresie: Zadanie 2 część B Przyłącz energetyczny, Zadanie 3 Poprawa efektywności energetycznej oczyszczalni ścieków w Zagórzu poprzez zakup i montaż instalacji PV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz dostawy urządzeń infrastruktury technicznej instalacji fotowoltaicznej o mocy 119,7 kWp wraz z linią kablową SN-15kV, stacją transformatorową, rurociągiem kablowym i budowa kablowego przyłącza SN-15kV wraz z siecią optotelekomunikacyjną, służących do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną na potrzeby Oczyszczalni Ścieków w Zagórzu. Zamówienie obejmuje: Budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 119,7 kWp na działce nr 1066/6 wraz z linią kablową SN-15kV, stacją transformatorową, służących do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną. Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Zasław, działka nr ewidencyjny 1066/6. Zakres zamówienia obejmuje realizację następujących zadań: ▪ Montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, ▪ Montaż paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych o mocy 450Wp, ▪ Budowa stacji transformatorowej, ▪ Montaż rozdzielnic DC nN, ▪ Montaż wewnętrznej linii zasilającej nN, ▪ Montaż połączeń kablowych nN DC i AC, ▪ Montaż układów pomiarowych, ▪ Montaż układu monitoringu pracy instalacji. ▪ Budowa linii kablowej SN-15kV ▪ Budowa linii teletechnicznej Miejsce realizacji dostawy i montażu: woj. podkarpackie, powiat sanocki, gm. Zagórz. UWAGA! Wszelkie koszty dostawy (ewentualnego montażu na miejscu dostawy) spoczywają na Wykonawcy i winien on je wliczyć w cenę za pełną realizację zamówienia. Minimalny okres gwarancji: minimalnie 48 miesięcy. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy, na które składa się przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, na który składają się STWiORB A, STWiORB B, Projekty, Dokumentacja techniczna, Pozwolenie na budowę, Załącznik nr 2 do SWZ – Przedmiar, Załącznik nr 11 - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: 4/OS/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz dostawy urządzeń infrastruktury technicznej instalacji fotowoltaicznej o mocy 119,7 kWp wraz z linią kablową SN-15kV, stacją transformatorową, rurociągiem kablowym i budowa kablowego przyłącza SN-15kV wraz z siecią optotelekomunikacyjną, służących do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną na potrzeby Oczyszczalni Ścieków w Zagórzu. Zamówienie obejmuje: Budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 119,7 kWp na działce nr 1066/6 wraz z linią kablową SN-15kV, stacją transformatorową, służących do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną. Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Zasław, działka nr ewidencyjny 1066/6. Zakres zamówienia obejmuje realizację następujących zadań: ▪ Montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, ▪ Montaż paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych o mocy 450Wp, ▪ Budowa stacji transformatorowej, ▪ Montaż rozdzielnic DC nN, ▪ Montaż wewnętrznej linii zasilającej nN, ▪ Montaż połączeń kablowych nN DC i AC, ▪ Montaż układów pomiarowych, ▪ Montaż układu monitoringu pracy instalacji. ▪ Budowa linii kablowej SN-15kV ▪ Budowa linii teletechnicznej Miejsce realizacji dostawy i montażu: woj. podkarpackie, powiat sanocki, gm. Zagórz. UWAGA! Wszelkie koszty dostawy (ewentualnego montażu na miejscu dostawy) spoczywają na Wykonawcy i winien on je wliczyć w cenę za pełną realizację zamówienia. Minimalny okres gwarancji: minimalnie 48 miesięcy. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy, na które składa się przedmiot zamówienia. Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia musi dysponować co najmniej 1 (słownie: jedną) osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, posiadającej uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanym o wskazanym zakresie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a osoba ta posiada minimum 3-letnie doświadczenie jako kierownik budowy/robót budowlanych na co najmniej 2 zadaniach polegających wykonaniu instalacji fotowoltaicznej o mocy nie mniejszej niż 100kVp oraz wykonaniu 2 stacji transformatorowych o mocy nie mniejszej niż 200kV. Wiąże się to z zadaniami, które dotyczyć będą wykonania stosownych robót budowlanych, które będą etapem przygotowawczym do montażu instalacji oraz wykonania stacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, na który składają się STWiORB A, STWiORB B, Projekty, Dokumentacja techniczna, Pozwolenie na budowę, Załącznik nr 2 do SWZ – Przedmiar, Załącznik nr 11 - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.