See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy endoprotez i innych wyrobów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy endoprotez stawów barkowych, kolanowych, biodrowych, materiałów kościozastępczych, systemów stabilizacji złamań, systemów rekonstrukcji więzadeł i chrząstek na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.
Interne Kennung: PN/21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33697110 Knochenzemente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Endoproteza cementowa i bezcementowa
Beschreibung: Endoproteza cementowa i bezcementowa
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Membrana z rejestracją do leczeniu ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych
Beschreibung: Membrana z rejestracją do leczeniu ubytków chrzęstnych oraz chrzęstno-kostnych
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego
Beschreibung: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia, głowy kości promieniowej oraz wyrostka dziobiastego
Beschreibung: Implanty do zaopatrywania złamań i artrodez w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia, głowy kości promieniowej oraz wyrostka dziobiastego
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Gwoździe śródszpikowe
Beschreibung: Gwoździe śródszpikowe
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Endoproteza cementowana stawu biodrowego
Beschreibung: Endoproteza cementowana stawu biodrowego
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Płytki tytanowe
Beschreibung: Płytki tytanowe
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Gwóźdź śródszpikowy krętarzowy.
Beschreibung: Gwóźdź śródszpikowy krętarzowy.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Membrana dwuwarstwowa, kolagenowa, biodegradowalna. Kolagen typu I oraz III zastosowany do produkcji, pochodzenia wieprzowego
Beschreibung: Membrana dwuwarstwowa, kolagenowa, biodegradowalna. Kolagen typu I oraz III zastosowany do produkcji, pochodzenia wieprzowego
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego, cementowana, dostępna dla przedziału bocznego i przyśrodkowego;
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego, cementowana, dostępna dla przedziału bocznego i przyśrodkowego;
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i tylnego oparty mocowaniu korówkowym
Beschreibung: System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i tylnego oparty mocowaniu korówkowym
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Trzpień dwumobilnej endoprotezy stawu nadgarstkowo-śródręcznego
Beschreibung: Trzpień dwumobilnej endoprotezy stawu nadgarstkowo-śródręcznego
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Implanty do chirurgii
Beschreibung: Implanty do chirurgii
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Element ramienny panewkowy, beztrzpieniowy w trzech rozmiarach, kotwiczenie peryferyjne oraz trzpieniem centralnym.
Beschreibung: Element ramienny panewkowy, beztrzpieniowy w trzech rozmiarach, kotwiczenie peryferyjne oraz trzpieniem centralnym.
Interne Kennung: Zadanie 14