See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Försäkringsförmedlingstjänster
Beschreibung: Försäkringsförmedlingstjänster
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128687:Lot:1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66518000 Försäkringsmäkleri och försäkringsbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001