2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soustava boxů pro instalaci aditivních technologií SLA a FDM pro prototypovou výrobu
Beschreibung: Předmětem dodávky je soustava tří boxů určených pro instalaci 3D tiskáren a souvisejících technologií, doplněná o úložný systém pro dlouhodobé skladování filamentů v kontrolovaných podmínkách. Každý z boxů bude konstrukčně uzpůsoben pro bezpečný provoz SLA nebo FDM technologie, zejména z hlediska účinného zachytávání, filtrování nebo odvodu výparů vznikajících během tisku a následného vytvrzování. Boxy musí být vhodné pro práci s materiály generujícími VOC (těkavé organické látky) a musí zajistit jejich zachycení nebo odvod tak, aby nebyly překročeny hygienické limity expozice na pracovišti. Je-li to s ohledem na technické řešení dodavatele relevantní, musí být umožněno napojení jednotlivých boxů na odtahové potrubí (viz příloha č. 7 Zadávací dokumentace – Výkres D.1.4.3a Vzduchotechnika). Součástí dodávky je rovněž úložný systém pro příslušenství nezbytné pro provoz a údržbu tiskových zařízení, včetně vybavení pro manipulaci s pryskyřicemi a dalšími pomocnými nástroji. Součástí předmětu plnění je také doprava do místa instalace, montáž zařízení a dle technického řešení také napojení na vzduchotechniku a ověření funkčnosti celého systému. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: BUR/2026/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen, 39141500 Dunstabzugshauben, 39122100 Vorratsschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen, 39141500 Dunstabzugshauben, 39122100 Vorratsschränke