2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální systém evidence sbírkových předmětů
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je pořízení funkčního systému určeného pro evidenci sbírek muzejní povahy z důvodu hospodárného využití finančních prostředků, rychlé implementace a záruky vývoje systému včetně následné odborná podpory provozu a zajištění aktualizací.
Interne Kennung: EZAK 142/2024 OI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Příloha č. 4 Zadávací dokumentace (servisní smlouva) čl. 5.15 Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále také jen „ZZVZ“), vyhrazuje změnu ceny servisních služeb takto: Cena j může být na základě dohody smluvních stran každoročně zvýšena, nebo snížena o polovinu počtu procentních bodů (p.b.), o který došlo ke změně průměrné hrubé měsíční mzdy specialistů v oblasti ICT (třída a skupina klasifikace CZ-ISCO – 25 Specialisté v oblasti ICT) ke dni výročí této smlouvy vyplývající z výsledků šetření ISPV (Informační systém o průměrném výdělku) uveřejněných na https://www.ispv.cz/, nebo z výsledků šetření obdobného charakteru tyto výsledky nahrazující, nebudou-li výsledky šetření ISPV dostupné. K této změně dojde nejdříve v prvním kalendářním roce následujícím po roce, ve kterém nabyla tato smlouva účinnosti. Např. bude-li meziroční změna průměrné hrubé měsíční mzdy činit 105 %, znamená to, že došlo k navýšení průměrné hrubé měsíční mzdy o 5 p.b., tzn., že cena za hodinu servisních služeb v kategorii Technická podpora a vývoj bude zvýšena o 2,5 p.b. Ke změně ceny za hodinu servisních služeb v kategorii Technická podpora a vývoj dojde vždy k prvnímu dni měsíce července příslušného kalendářního roku. Stejným způsobem může být změněna i cena za „čtvrtletní paušál servisu“ dle čl. 5.7. písm. b) smlouvy.