See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, verzekeringen Auto voor lokaal bestuur Meise
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is een opdracht voor diensten. Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en bijstand en gezondheidszorg voor Gemeente en OCMW Meise. De Gemeente Meise treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: 2026531
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026531 - 1 Personenverzekeringen
Beschreibung: zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026531 - 2 Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026531 - 3 Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026531 - 4 Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 4