2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH I DROBNEGO JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW - 8 PAKIETÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego wraz z dzierżawą aparatów z podziałem na 8 pakietów, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. W postępowaniu w odniesieniu do wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ pakietów, Zamawiający oczekuje zawarcia umów dzierżawy oraz umów użyczenia, przy czym, z uwagi na charakter umowy, przedmiot użyczenia nie jest objęty przedmiotowym zamówieniem.
Interne Kennung: SP.TZP.250.9.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 138 UST. 4 PZP - SKŁADANIE OFERT W CAŁOŚCI ODBYWA SIĘ PRZY UŻYCIU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w: 1. art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego a) Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w Rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006r. dotyczącym środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy (zwanego dalej „rozporządzeniem 765/2006”) i Rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014r. w sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy lub im zagrażających (zwanego dalej „rozporządzeniem 269/2014”) albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; b) Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 r. poz. 644 j.t.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; c) Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120 j.t. z późn. zm. ) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 3. art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033 zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub; c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. Zamawiający będzie wymagał podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z postępowania: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz 4 ustawy Pzp b) oświadczenia w zakresie przynależności do tej samej grupy kapitałowej na potwierdzenie braku podstaw, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp c) oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, na potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 - 6 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1) a) dokumentów określonych w załączniku nr 2 do SWZ; załącznik zawiera wykaz i sposób przygotowania konkretnych dokumentów i oświadczeń składających się na przedmiotowe środki dowodowe. UWAGA! Oświadczenia składane są jako oświadczenia własne Wykonawcy – zgodne z treścią określoną w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w wykazie dokumentów, jak również w warunkach granicznych dla każdego Pakietu. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych w pełnym zakresie. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej - zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - PODŁOŻA DO HODOWLI DROBNOUSTROJÓW Z DZIERŻAWĄ APARATU DO ICH HODOWLI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 1 - PODŁOŻA DO HODOWLI DROBNOUSTROJÓW Z DZIERŻAWĄ APARATU DO ICH HODOWLI
Interne Kennung: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - TESTY DO OZNACZANIA POZIOMU KALPROTEKTYNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 2 - TESTY DO OZNACZANIA POZIOMU KALPROTEKTYNY
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - PANELE TYPU MULTIPLEX PCR Z DZIERŻAWĄ APARATU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 3 - PANELE TYPU MULTIPLEX PCR Z DZIERŻAWĄ APARATU
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - AUTOMATYCZNY SYSTEM DO OKREŚLANIA LEKOWRAŻLIWOŚCI Z DZIERŻAWĄ APARATU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 4 - AUTOMATYCZNY SYSTEM DO OKREŚLANIA LEKOWRAŻLIWOŚCI Z DZIERŻAWĄ APARATU
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - ODCZYNNIKI I MATERIAŁY DO WYKONYWANIA IDENTYFIKACJI METODĄ SPEKTROMETRII MASOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 5 - ODCZYNNIKI I MATERIAŁY DO WYKONYWANIA IDENTYFIKACJI METODĄ SPEKTROMETRII MASOWEJ
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - TESTY IMMUNOENZYMATYCZNE Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 6 - TESTY IMMUNOENZYMATYCZNE Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - TESTY PASKOWE DO ANALIZY MOCZU Z DZIERŻAWĄ CZYTNIKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 7 - TESTY PASKOWE DO ANALIZY MOCZU Z DZIERŻAWĄ CZYTNIKA
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - ODCZYNNIKI DO BADAŃ BIOCHEMICZNYCH Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, PAKIET 8 - ODCZYNNIKI DO BADAŃ BIOCHEMICZNYCH Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA
Interne Kennung: PAKIET 8