41115-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych gminy Halinów w terminie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. 2) Zakup i dostarczenie worków na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane dla każdej nieruchomości umieszczonej w spisie adresów przekazanym Wykonawcy. 3) Wyposażenie oraz utrzymanie pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnych dla budynków wielolokalowych komunalnych, 4) Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów z aptek z terenu Gminy Halinów. 5) Odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów i organizacja stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK zlokalizowanego w miejscowości Długa Kościelna przy gminnej oczyszczalni ścieków, do którego będą przyjmowane dostarczane przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Halinów odpady zebrane selektywnie. 6) W przypadku zmiany lokalizacji PSZOK przestawienie pojemników w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Halinów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, obowiązki Wykonawców oraz wymagania techniczne niezbędne do realizacji zamówienia zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ i Istotnych postanowieniach umowy (IPU) – ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung656228-2024
Interne KennungZP.271.22.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje wznowienie realizacji przedmiotowego zamówienia na zasadach, o których mowa w IPU. Wznowienie umowy obejmuje świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych. Szczegółowe informacje zostały zawarte w IPU stanowiącym ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ oraz Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – SOPZ stanowiącym ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p. polegających na powtórzeniu podobnych usług jak w zamówieniu podstawowym dotychczasowemu Wykonawcy. Łączna wartość zamówienia szacowana jest do 100 % wartości zamówienia podstawowego. 3. Zakres zamówień podobnych może obejmować świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych. Zamówienia podobne zostaną udzielone po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że wynegocjowane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki realizacji zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem zmian związanych z specyfiką danego zamówienia oraz wynikających ze zmian przepisów prawa, które miały miejsce pomiędzy dniem zawarcia Umowy w niniejszym postępowaniu, a dniem zawarcia Umowy w sprawie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług.