2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondergrondse restafval- en papiercontainers
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren en plaatsen van ondergrondse restafval- en papiercontainers inclusief inwerpzuil, sensor volmeldsysteem en valbeveiliging met een daarbij behorende onderhoudscontract. Zie voor een verdere toelichting het Beschrijvend document hoofdstuk 2. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 2.500.000,= exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: K011099
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50510000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Restafval- en papiercontainers
Beschreibung: Zie Beschrijvend document hoofdstuk 2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend document hoofdstuk 2.