411194-2026 - Ergebnis
Polen – Krankenwagen – Dostawa mobilnego ambulansu karetki z wyposażeniem oraz sprzętu medycznego do pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mobilnego ambulansu karetki z wyposażeniem oraz sprzętu medycznego do pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego ambulansu karetki wraz z wyposażeniem oraz sprzętów medycznych, wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem sprzętów medycznych do wyposażenia pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Na część 1 zamówienia składa się 10 pozycji szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Na część 2 zamówienia składa się 15 pozycji szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Na część 3 zamówienia składa się 36 pozycji szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (Do No Significant Harm), o której mowa w art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, w odniesieniu do celów środowiskowych określonych w art. 9 tego rozporządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung250079-2026
Interne KennungDA.25.2.5.2026.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 33192120 Krankenhausbetten, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem sprzętów medycznych do wyposażenia sal labolatoryjnych Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung1- DA.25.2.5.2026.MP
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego ambulansu karetki z wyposażeniem oraz sprzętu medycznego wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem sprzętów medycznych do wyposażenia sal labolatoryjnych Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung2- DA.25.2.5.2026.MP
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne Kennung3- DA.25.2.5.2026.MP
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie