See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO I REHABILITACYJNEGO W RAMACH PROJEKTU Rozwój i modernizacja ZOL-u w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim poprzez wzrost ilości łóżek oraz podniesienie jakości, z uwzględnieniem potrzeb pacjentów, personelu oraz prognoz demograficznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego. Zamówienie składa się z 10 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w załącznikach nr 3.1-3.10 do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 196073-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Sprzęt rehabilitacyjny – aparat do fizjoterapii, ugul, cykloergometr, bieżnia rehabilitacyjna, rotory, parapodium
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Sprzęt medyczny – wózko-wanna, wózek kąpielowy, podnośniki;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Sprzęt medyczny – ap. EKG, kardiomonitor, defibrylator, ssak, inhalator, spirometr, aparat do mierzenia ciśnienia;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Sprzęt rehabilitacyjny – urządzenie do kinezyterapii;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Sprzęt medyczny – wózki: reanimacyjne, lekowe, opatrunkowe;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Sprzęt medyczny – koncentrator tlenu, system higieny;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Sprzęt medyczny – materace przeciwodleżynowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ.