411252-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – DNS – Dodávky a montáž zařízení veřejného osvětlení a soustavy NN (2026 – 2031)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Dodávky a montáž zařízení veřejného osvětlení a soustavy NN (2026 – 2031)
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou zejména: • dodávky svítidel veřejného osvětlení a osvětlovacích zařízení pro veřejná prostranství (např. LED svítidla, apod.) • dodávky souvisejících komponentů, zejména stožárů, výložníků a stožárového příslušenství, řídicích a regulačních prvků, rozvaděčů veřejného osvětlení (VO) včetně jejich vybavení a dalších nezbytných prvků pro funkčnost osvětlovací soustavy • dodávky kabelů a elektroinstalačního materiálu, • kompletní elektroinstalační práce související s výstavbou, obnovou nebo rekonstrukcí veřejného osvětlení a soustavy NN • instalace elektrických rozvodných zařízení a rozvaděčů VO a NN • montáž svítidel, stožárů a kabelových tras, • zapojení, uvedení do provozu a funkční zkoušky zařízení, • provádění výchozích a pravidelných revizí elektrických zařízení, • související stavební a zemní práce menšího rozsahu (např. výkopy pro kabely).
Interne KennungV00010472
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému - postup dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001