See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów konserwowych (konserw mięsnych i rybnych), przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych zaopatrywanych przez 35 WOG w 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów konserwowych (konserw mięsnych i rybnych), przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych zaopatrywanych przez 35 WOG w 2025r.realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 134380-2025
Interne Kennung: 9/ŻYW/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów konserwowych (konserw mięsnych i rybnych), przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych zaopatrywanych przez 35 WOG w 2025 r.”