See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym - na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Powiatu Koszalińskiego, Powiatu Białogardzkiego, Powiatu Sławieńskiego oraz na terenie Gminy Miasto Koszalin jakie mają być realizowane przez Powiat Koszaliński w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w okresie 2 lat (2027-2028).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001