2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrolesysteem
Beschreibung: De DOWR-gemeenten staan voor de opgave om hun toegangscontrole op een uniforme, toekomstbestendige en kostenbewuste manier in te richten. Door gezamenlijk op te trekken in de keuze en implementatie van een toegangscontrolesysteem, verbeteren we de beheersbaarheid, verhogen we de veiligheid en versterken we de onderlinge samenwerking binnen DOWR. Het doel is een nieuw, veilig, gebruiksvriendelijk en toekomstbestendig toegangscontrolesysteem voor de DOWR-gemeenten. Het beheer en advisering behoren ook tot de opdracht waarbij opdrachtgever een opdrachtnemer beoogt die klantgericht is, innovatieve verbeteringen aandraagt en investeert in technologische ontwikkelingen. Voor meer informatie zie de aanbestedingsleidraad. Het aantal medewerkers in dienst van de gemeente Deventer is 1254. In Olst-Wijhe werken 150 medewerkers en in Raalte zijn 350 medewerkers. Medewerkers maken gebruik van een tag of pas waarbij de voorkeur uit gaat naar vervanging op basis van tag. Daarnaast zijn er nog leveranciers- en bezoekerspassen in de huidige situatie. Zie voor meer informatie de beschrijving in de blokschema’s. Het gaat daarnaast om 106 paslezers in de huidige situatie voor de gehele DOWR.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1