2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą, ważeniem i rozładunkiem do 4500 ton miału i do 200 ton groszku standard
Beschreibung: Zamawiający zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na zakup bez akcyzy z dostawą, ważeniem i rozładunkiem do 4500 ton miału i do 200 ton groszku standard. W zakres zamówienia wchodzi: Dowóz, ważenie i rozładunek samochodami o ładowności do 25 ton do kotłowni przy ulicy Szpitalnej 125, Targowej 50/62B, Wyzwolenia 35/37 w Żurominie. a) Charakterystyka miału • asortyment /granulacja/ - 3 ÷ 31,5 mm • wartość opałowa Qri – min 24.000 MJ/kg • zawartość popiołu Ar – max 12 % • zawartość siarki Srt – max 1,20 %. • Zawartość nadziarna– max 5 % • zawartość wilgoci całkowitej Wrt – max 15 % • zawartość podziarna- max 15% • zdolność spiekania- max 25RI b) Charakterystyka węgla groszek standard • granulacja 5,00÷ 31,50 mm • wartość opałowa Qri – min 25.000 MJ/kg • zawartość popiołu Ar – max 7 % • zawartość siarki Srt – max 0,8 % • zawartość nadziarna – max 5 % • zawartość wilgoci całkowitej Wrt – max 11 % • zawartość podziarna- max 10% • zdolność spiekania- max 25RI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznacza termin składania ofert wynoszący 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na fakt, iż składanie ofert w niniejszym postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111210 Steinkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą, ważeniem i rozładunkiem do 4500 ton miału i do 200 ton groszku standard
Interne Kennung: 26/ŻZK/2026