2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI INFEKCJI WRAZ ZE SPRZĘTOWYM ZABEZPIECZENIEM AUTOMATYCZNEGO WYKONYWANIA BADAŃ
Beschreibung: 1. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) rodzaje odczynników, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 7(Formularz asortymentowo-cenowy) oraz załącznik nr 8 (Wymagania minimalne) do SWZ, 2) dopuszcza się niewielkie przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 20% wartości netto przedmiotu umowy, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy, 3) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania przez aktualnie obowiązujące przepisy prawne, 4) realizacja dostaw cząstkowych: 1-2 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego 5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, 6) do pierwszej dostawy na rzecz Zamawiającego Wykonawca dołączy odpowiednie karty charakterystyki preparatów niebezpiecznych - jeśli dotyczy. 2. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, mogące wystąpić w dokumentacji przetargowej, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi. 3. Miejsce realizacji zamówienia: Laboratorium Analityczne DCM Dolmed S.A. we Wrocławiu, ul. Legnicka 40.
Interne Kennung: DIG.290.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren, 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 1. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) rodzaje odczynników, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 7(Formularz asortymentowo-cenowy) oraz załącznik nr 8 (Wymagania minimalne), 2) dopuszcza się niewielkie przesunięcia ilościowe pomiędzy poszczególnymi pozycjami asortymentowymi, w ramach 20% wartości netto przedmiotu umowy, przy zachowaniu ogólnej wartości przedmiotu umowy, 3) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania przez aktualnie obowiązujące przepisy prawne, 4) realizacja dostaw cząstkowych: 1-2 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego 5) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, 6) do pierwszej dostawy na rzecz Zamawiającego Wykonawca dołączy odpowiednie karty charakterystyki preparatów niebezpiecznych - jeśli dotyczy. 2. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, mogące wystąpić w dokumentacji przetargowej, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi. 3. Miejsce realizacji zamówienia: Laboratorium Analityczne DCM Dolmed S.A. we Wrocławiu, ul. Legnicka 40. SPOSÓB OBLICZENIA CENY 1. Cenę oferty Wykonawca podaje w pkt 3 załącznika nr 1do SWZ (Formularz ofertowy) 2. Cenę oferty należy obliczyć z wykorzystaniem załącznika nr 7(Formularz asortymentowo-cenowy)w następujący sposób: a) podać wielkość opakowania (liczba oznaczeń/testów możliwa do uzyskania z jednego opakowania) i liczbę pełnych opakowań dla każdej pozycji, a także uszczegółowić pozycje w ramach kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów eksploatacyjnych i ewentualnie innych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, b) podać cenę jednostkową netto każdego opakowania oraz wartość miesięczną czynszu dzierżawnego, c) obliczyć wartość netto każdej pozycji, mnożąc cenę jednostkową netto przez liczbę opakowań pokrywających zapotrzebowanie, d) obliczyć wartość podatku VAT, mnożąc wartość netto pozycji przez obowiązującą stawkę podatku VAT, e) obliczyć wartość brutto pozycji, sumując wartość netto pozycji i wartość podatku VAT, f) zsumować wartości brutto poszczególnych pozycji. 3. Wszystkie ceny i wartości należy podać w złotych polskich (PLN), z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. 4. W oferowanej cenie Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wszystkie składniki do zapłaty przez Zamawiającego związane z realizacją niniejszego zamówienia, w tym m. in. wartość odczynników, kalibratorów i materiałów kontrolnych, koszty transportu, koszty instalacji sprzętu, koszty przeszkolenia personelu z użytkowania sprzętu, czynsz dzierżawny sprzętu wraz z materiałami eksploatacyjnymi niezbędnymi do funkcjonowania aparatury i uzyskiwania wyników, koszty ubezpieczenia sprzętu, koszty serwisu, koszty wymaganych przez producenta przeglądów techniczno-konserwacyjnych sprzętu oraz pozostałe - wynikające z zapisów specyfikacji warunków zamówienia. 5. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone w złotych polskich (PLN).
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests, 38434000 Analysatoren