2. Verfahren
Verfahren
Titel: ADIS - podpora, údržba a vývoj 2023 - 2027 - Dodatek č. 2 k Prováděcí smlouvě č. 2
Beschreibung: Předmětem Dodatku č. 2 je požadavek na změnu rozsahu Služeb poskytovaných dle Prováděcí smlouvy, a to v důsledku legislativních změn, které se týkají již zasmluvněného Dílčího plnění, a to zejména úpravou (doplněním či odstraněním) nových úloh a pod úloh v rámci již definovaných distribučních termínů. Dalším důvodem uzavření tohoto Dodatku č. 2 je vzájemná dohoda Smluvních stran na přesunu vybraných úloh či pod úloh v rámci stávajících distribučních termínů, z důvodu nezbytnosti úpravy prioritizace Dílčího plnění a následné synchronizace úloh a pod úloh v rámci různých distribučních termínů.
Interne Kennung: 2/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72246000 Systemberatung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001