411487-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Organizacja transportu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z miejsca zamieszkania do szkół i placówek kształcenia specjalistycznego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja transportu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z miejsca zamieszkania do szkół i placówek kształcenia specjalistycznego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizację transportu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z miejsca zamieszkania do szkół i placówek kształcenia specjalistycznego wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. prawa do zmniejszenia lub do zwiększenia zamówienia w granicach do 20% liczby kilometrów przewozu wskazanych w Załączniku nr 11 do SWZ. Szczegółowy opis opcji określa umowa stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ. Wymagania, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp – obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: kierowca, opiekun.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE TRASY DOWOZU I ODWOZU DZIECI: Lp. Miejscowość zamieszkania ucznia Liczba dzieci Adres szkoły (tabela z OPZ): Kolbudy 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 ul. Ks. M. Góreckiego 16, 80-544 Gdańsk dowóz pon., wt., odwóz pon., pt. Lisewiec, Pręgowo, Nowiny, Lublewo Gdańskie, Bielkówko, Jankowo Gdańskie, Kolbudy 8 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 w Gdańsku, ul. l. Zgody II 6 Otomin 1 Szkoła Podstawowa Nr 63 ul. Batorego 26, 80-251 Gdańsk Kowale 1 Przedszkole Nr 40, ul. Rzeczypospolitej 11A, 80-369 Gdańsk (średnio 166 km, w okresie wakacyjnym 32 km) Kolbudy 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących ul. Jana III Sobieskiego 277 c, 84-200 Wejherowo szkoła z internatem dowóz poniedziałki, odwóz piątki Pręgowo 1 Kowale 1 Terapeutyczny Punkt Przedszkolny My Sami ul. Opata Hackiego 13, 81-213 Gdynia (średnio pon., pt. 176 km, wt., śr., czw. 102 km)
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. prawa do zmniejszenia lub do zwiększenia zamówienia w granicach do 20% liczby kilometrów przewozu wskazanych w Załączniku nr 11 do SWZ. Szczegółowy opis opcji określa umowa stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na uruchomienie prawa opcji, wykona to w terminie 30 dni od zaistnienia którejkolwiek następujących okoliczności: 1) zmiana w liczbie dowożonych i odwożonych do placówek oświatowych dzieci i młodzieży, skutkująca koniecznością zmiany lub utworzenia trasy przewozu, 2) zmiana miejsca zamieszkania dzieci i młodzieży lub zmiana adresu placówek oświatowych, skutkująca koniecznością zmiany trasy przewozu lub utworzenia nowej. Zamawiający nie jest zobowiązany do uruchomienia prawa opcji, decyzja w tym zakresie będzie swobodną decyzją Zamawiającego. Uruchomienie prawa opcji nie oznacza, że Zamawiający zleci Wykonawcy realizację przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji w zakresie wyczerpującym maksymalną kwotę brutto wynagrodzenia Wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE TRASY DOWOZU I ODWOZU DZIECI: Lp. Miejscowość zamieszkania ucznia Liczba dzieci Adres szkoły część 2 (tabela z OPZ) Kowale ul. Perseusza, Zeusa, Pałacowa 3 Szkoła Podstawowa Specjalna w Warczu Warcz 6, 83-041 Mierzeszyn Jankowo Gdańskie ul. Daliowa, 1 Bąkowo ul. Jaśminowa 1 Kolbudy: ul. Boczna ul. Górna ul. Wybickiego ul. Wędkarska ul. Tysiąclecia 5 Bielkówko ul. Działkowa, ul. Wyżynna 3 Bielkowo ul. Szkolna 2 Buszkowy ul. Dolna 1 Szkoła Podstawowa Specjalna w Warczu Warcz 6, 83-041 Mierzeszyn Pręgowo ul. Wodociągowa, ul. Bukowskiego 2 Kolbudy ul. Tysiąclecia 1 Lisewiec ul. Rusałki 1 Lisewiec ul. Potokowa 1 Lisewiec ul. Leśna 1 Szkoła Podstawowa w Pręgowie ul. Bukowskiego 3, 83-050 Kolbudy (średnio 150 km) Lublewo ul. Wrzosowa 1 Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku ul. Gregorkiewicza 11, 83-050 Bielkówko Lublewo ul. Wrzosowa 1 Zespół Szkół Technicznych w Rusocinie ul. Macieja Rataja 12, 83-031 Łęgowo Bąkowo ul. Wieczornych Mgieł 1 Przedszkole Terapeutyczne Niebieski Koralik ul. Romera 3, 83-000 Pruszcz Gdański (średnio 58 km) Otomin ul. Konna (wózek inwalidzki) 2 OREW Pruszcz Gdański ul. Grunwaldzka 71C 83-000 Pruszcz Gdańsk (od poniedziałku do czwartku są dwa kursy na godz. 8 i 11 w piątki jeden kurs na godz.10) Jankowo Gdańskie ul. Kwietne Łąki (wózek inwalidzki) 1 Bąkowo ul. Jaśminowa, Zielony Zakątek (fotelik) 2 Kolbudy ul. Dworcowa 1 Pręgowo ul. Polna (wózek inwalidzki) 1 Czapielsk ul. Skrzypowa 10 1 (średnio 98 km) Lublewo Gdańskie ul. Skowronków (wózek inwalidzki) 1 OREW Skarszewy, ul. Kościerska 11a, 83-250 Skarszewy Kolbudy ul. Polna 1 OREW Trąbki Wielkie, ul. Pasteura 1, 83-047 Trąbki Wielkie Kowale ul. Apollina 1 (średnio 150 km)