See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontrolnych i eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatorów do laboratorium analitycznego w Szpitalu Powiatowym Sp. z o.o. w Pasłęku w 3 pakietach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontrolnych i eksploatacyjnych, niezbędnych do wykonywania badań laboratoryjnych w Laboratorium Analitycznym Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku, wraz z dzierżawą analizatorów, zapewniających pełną kompatybilność z dostarczanymi materiałami. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety: 1) Badania biochemiczne, immunochemiczne i koagulologiczne, 2) Badania hematologiczne, 3) Badania moczu. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załączniki nr 2 do 4 do SWZ
Interne Kennung: 5/PbN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontrolnych i eksploatacyjnych wraz dzierżawą analizatora do laboratorium analitycznego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku – w 3 pakietach
Beschreibung: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontrolnych i eksploatacyjnych wraz dzierżawą analizatora do wykonywania badań biochemicznych, immunochemicznych i koagulologicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien