2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku Inotuzumab ozogamicin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku Inotuzumab ozogamicin dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane produkty lecznicze muszą posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub pozwolenie wydane przez Radę lub Komisję Europejską.
Vorherige Bekanntmachung: 157080-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.135.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot umowy w czasie trwania niniejszej umowy może ulec zmniejszeniu, jednakże zmniejszenie ilości zamawianego asortymentu nie przekroczy 30% wartości brutto umowy. W przypadku niewykorzystania przez Odbiorcę całości zamówienia Dostawcy nie przysługuje żadne roszczenie.