2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nader onderzoek bomen 2025-2029
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van nader onderzoek aan bomen waaronder: boomveiligheidscontrole, stabiliteitsonderzoeken, advies conditiebehoud, groeiplaatsonderzoeken en rapporteren Daarnaast zal met één Ondernemer een wachtkamerovereenkomst worden gesloten (zie hiervoor paragraaf 2.3.3 van het Beschrijvend Document.) De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 300.000 bij een looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: 610502529
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie hiervoor het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel Eindhoven
Beschreibung: De omschrijving voor de uitvoering van de Raamovereenkomst is opgenomen in de Bijlagen van het Beschrijvend Document. Voor informatie over omvang en hoeveelheden wordt verwezen naar het Beschrijvend Document en haar bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met de Inschrijver die in de eindrangschikking van deze aanbesteding op nummer twee eindigt zal een wachtkamerovereenkomst worden gesloten.