411567-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Zpracování projektové dokumentace – „Strategický podnikatelský park Cheb“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace – „Strategický podnikatelský park Cheb“
BeschreibungZadavatel hodlá realizovat stavební projekt s názvem „Strategický podnikatelský park Cheb“. Projektová dokumentace bude zpracována dle obecně závazných předpisů a v takovém rozsahu a kvalitě, aby na jejím základě mohlo být vydáno pravomocné rozhodnutí o povolení záměru podle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů. Projektová dokumentace bude dále zpracována do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky na provedení záměru tak, aby na jejím základě mohl zadavatel provést případné řádné zadávací řízení na realizátora záměru, tj. minimálně do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky na provedení záměru ve smyslu § 92 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejících prováděcích předpisů (zejména vyhláška č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů). Předmětem plnění je rovněž poskytování odborné součinnosti zadavateli při realizaci dalších činností souvisejících s přípravou a realizací stavby. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung20250093
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadavatel hodlá realizovat stavební projekt s názvem „Strategický podnikatelský park Cheb“ (dále jen „Stavba“). Projektová dokumentace bude zpracována dle obecně závazných předpisů a v takovém rozsahu a kvalitě, aby na jejím základě mohlo být vydáno pravomocné rozhodnutí o povolení záměru podle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů. Projektová dokumentace bude dále zpracována do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky na provedení záměru tak, aby na jejím základě mohl zadavatel provést případné řádné zadávací řízení na realizátora záměru, tj. minimálně do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky na provedení záměru ve smyslu § 92 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejících prováděcích předpisů (zejména vyhláška č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů). Předmětem plnění je rovněž poskytování odborné součinnosti zadavateli při realizaci dalších činností souvisejících s přípravou a realizací stavby. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen