2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba bytových domů B3, B4 v areálu kasáren Prokopa Holého v Čáslavi
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba 2 bytových domů. Objekty jsou navrženy jako šesti podlažní s jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími. Suterén objektu je vždy společný pro dvojici bytových domů a z převážné části je využit jako podzemní garáž s kapacitou 27 stání pro osobní automobily. Příjezd do garáže je zajištěn jednou obousměrnou rampou. V suterénu se dále nachází všechno nezbytné zázemí objektu: sklepní koje, kotelna, kolárna. V prvním až pátém podlaží se pak nacházejí jednotlivé bytové jednotky. Vždy na patře v počtu 2*2+KK a 2*3+KK pouze v 1NP z důvodu vstupu je o jeden byt méně a pak ve 4NP jsou navrženy pouze 2 nadstandartní byty v dispozici 4+KK s terasou na ustupující ploché střeše. V objektu je navrženo celkem 34 BJ a 27 stání v podzemních garážích. Ostatní stání jsou navržena na okolních zpevněných plochách. Z konstrukčního hlediska je stavba řešena jako kombinace železobetonového skeletu se zděným stěnovým systémem, kdy se oba systémy prolínají. Blíže viz. zadávací dokumentace a její přílohy
Interne Kennung: Výstavba bytových domů B3, B4 v areálu kasáren Prokopa Holého v Čáslavi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ možnost v případě předčasného ukončení smlouvy jakoukoli smluvní stranou, právo nahradit zhotovitele novým dodavatelem, který se v rámci hodnocení veřejné zakázky umístil na druhém místě. V takovém případě bude objednatel za účelem plnění této smlouvy akceptovat původní nabídkovou cenu nového dodavatele. Objednatel je oprávněn tento postup (tj. změnu dodavatele) opakovat.