See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę łóżek szpitalnych oraz wózków do przewożenia chorych na wyposażenie ZOL
Beschreibung: Zamówienie podzielone jest na trzy części (pakiety): Pakiet 1: dostawa łóżek szpitalnych z szafkami – 72 szt. Pakiet 2: dostawa łóżek szpitalnych z szafkami i materacami zmiennociśnieniowymi dla pacjentów wentylowanych – 8 szt. Pakiet 3: dostawa wózków do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej – 2 szt. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 232493-2026
Interne Kennung: SP/09-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138.4Pzp - postępowanie jest prowadzone w całości za pomocą środków komunikacji elektronicznej - skrócenie do 30 dni. Art. 138.2Pzp - w związku z koniecznością zakończenia realizacji zamówienia do 30czerwca 2026r. zachodzi pilna konieczność udzielenia zamówienia. Szczegółowe uzasadnienie skrócenia terminu składania ofert stanowi załącznik do protokołu postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa łóżek szpitalnych z szafkami – 72 szt.
Beschreibung: Pakiet 1: dostawa łóżek szpitalnych z szafkami na wyposażenie ZOL – 72 szt. Szczegółową specyfikację przedmiotu zamówienia zawarto w Zał. 1.1 do SWZ Zestawienie Wymaganych Parametrów Technicznych, opublikowany na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 72 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa łóżek szpitalnych z szafkami i materacami zmiennociśnieniowymi dla pacjentów wentylowanych
Beschreibung: Pakiet 2: dostawa łóżek szpitalnych z szafkami i materacami zmiennociśnieniowymi dla pacjentów wentylowanych – 8 szt. Szczegółową specyfikację przedmiotu zamówienia zawarto w Zał. 1.2 do SWZ Zestawienie Wymaganych Parametrów Technicznych, opublikowaną na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa wózków do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej – 2 szt.
Beschreibung: Pakiet 3: Dostawa wózków do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej – 2 szt. Szczegółową specyfikację przedmiotu zamówienia zawarto w Zał. 1.3 do SWZ Zestawienie Wymaganych Parametrów Technicznych, opublikowaną na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 2 Stück