411617-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa podnośników koszowych na podwoziu pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i nie przekraczającej 12 ton - 16 sztuk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podnośników koszowych na podwoziu pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i nie przekraczającej 12 ton - 16 sztuk
Beschreibung: Dostawa podnośników koszowych na podwoziu pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i nie przekraczającej 12 ton - 16 sztuk Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Interne Kennung: RPUZ/P/0224/2025/DL/LE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawa podnośników koszowych na podwoziu pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i nie przekraczającej 12 ton - 16 sztuk