See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego dla Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet (ZP-64/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego dla Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet
Interne Kennung: ZP-64/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: PAKIET 1 - APARATY DO PRZETOCZEŃ, PRZEDŁUŻACZE DO POMP, DRENY
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: PAKIET 2 - PRZEDŁUŻACZE I STRZYKAWKI DO POMP INFUZYJNYCH
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: PAKIET 3 - APARATY DO PRZETOCZEŃ
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: PAKIET 4 - KANIULE, IGŁY, KRANIKI INFUZYJNE, STRZYKAWKI DO PRACOWNI ŻYWIENIA
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: PAKIET 5 - FILTRY, SONDA, ZESTAW DO TRANSFUZJI
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: PAKIET 6 - IGŁY 1
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: PAKIET 7 - IGŁY 2
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: PAKIET 8 - IGŁY 3
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: PAKIET 9 - IGŁY 4
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: PAKIET 10 – STRZYKAWKI
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: PAKIET 11 - CEWNIKI
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Beschreibung: PAKIET 12 - OSTRZA DO SKALPELA
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Beschreibung: PAKIET 13 - RURKI INTUBACYJNE, PROWADNICE DO RUREK INTUBACYJNYCH I RURKI USTNO-GARDŁOWE
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Beschreibung: PAKIET 14 - MASKI ANESTETYCZNE, MASKI KRTANIOWE, FILTRY
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Beschreibung: PAKIET 15 - EWAKUATORY LAPAROSKOPOWE, MANIPULATORY, IGŁY VERESA, INNE
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Beschreibung: PAKIET 16 – TROKARY
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Beschreibung: PAKIET 17 - ZESTAW 1
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Beschreibung: PAKIET 18 - ZESTAW 2
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Beschreibung: PAKIET 19 - ZESTAW 3
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Beschreibung: PAKIET 20 – URODYNAMIKA
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Beschreibung: PAKIET 21 - WORKI DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Beschreibung: PAKIET 22 - BIURETA DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Beschreibung: PAKIET 23 - WYROBY MEDYCZNE RÓŻNE 1
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Beschreibung: PAKIET 24 - WYROBY MEDYCZNE RÓŻNE 2
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Beschreibung: PAKIET 25 - WYROBY MEDYCZNE RÓŻNE 3
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Beschreibung: PAKIET 26 - WYROBY MEDYCZNE RÓŻNE 4
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27
Beschreibung: PAKIET 27 - PAKIET DLA OLN 1
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28
Beschreibung: PAKIET 28 - PAKIET DLA OLN 2
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29
Beschreibung: PAKIET 29 - PESSARY GINEKOLOGICZNE
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30
Beschreibung: PAKIET 30 – BIOPSJA MAMMOTOMICZNA
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Beschreibung: PAKIET 31 – RETRAKTORY CHIRURGICZNE
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Beschreibung: PAKIET 32 - POJEDYNCZY PAKIET 1
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Beschreibung: PAKIET 33 - POJEDYNCZY PAKIET 2
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Beschreibung: PAKIET 34 - POJEDYNCZY PAKIET 3
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Beschreibung: PAKIET 35 - POJEDYNCZY PAKIET 4
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Beschreibung: PAKIET 36 - POJEDYNCZY PAKIET 5
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Beschreibung: PAKIET 37 - POJEDYNCZY PAKIET 6
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Beschreibung: PAKIET 38 - POJEDYNCZY PAKIET 7
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Beschreibung: PAKIET 39 - POJEDYNCZY PAKIET 8
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40
Beschreibung: PAKIET 40 - POJEDYNCZY PAKIET 9
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41
Beschreibung: PAKIET 41 - POJEDYNCZY PAKIET 10
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42
Beschreibung: PAKIET 42 - POJEDYNCZY PAKIET 11
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43
Beschreibung: PAKIET 43 - POJEDYNCZY PAKIET 12
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44
Beschreibung: PAKIET 44 - POJEDYNCZY PAKIET 13
Interne Kennung: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45
Beschreibung: PAKIET 45 - POJEDYNCZY PAKIET 14
Interne Kennung: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46
Beschreibung: PAKIET 46 - POJEDYNCZY PAKIET 15
Interne Kennung: PAKIET 46