See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak
Beschreibung: Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie prac porządkowych na terenie Cmentarza Komunalnego w Czerwonaku
Beschreibung: Wykonywanie prac porządkowych na terenie Cmentarza Komunalnego w Czerwonaku
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i konserwacji w zasobach komunalnych i socjalnych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność Gminy Czerwonak
Beschreibung: Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i konserwacji w zasobach komunalnych i socjalnych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność Gminy Czerwonak
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług związanych z prowadzeniem Targowiska w Koziegłowach, utrzymanie czystości i porządku w okolicy targowiska
Beschreibung: Wykonywanie usług związanych z prowadzeniem Targowiska w Koziegłowach, utrzymanie czystości i porządku w okolicy targowiska
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-3
Los: LOT-0004
Titel: Ręczne wykonywanie prac porządkowych na terenach stanowiących własność gminy Czerwonak
Beschreibung: Ręczne wykonywanie prac porządkowych na terenach stanowiących własność gminy Czerwonak
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-4
Los: LOT-0005
Titel: Remonty wiat przystankowych oraz utrzymanie czystości i porządku wiat i terenów wokół wiat na terenie gminy Czerwonak
Beschreibung: Remonty wiat przystankowych oraz utrzymanie czystości i porządku wiat i terenów wokół wiat na terenie gminy Czerwonak
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-5
Los: LOT-0006
Titel: Utrzymanie kładki pieszo – rowerowej w m. Owińska
Beschreibung: Utrzymanie kładki pieszo – rowerowej w m. Owińska
Interne Kennung: BZ.271.60.2024-6