See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników do poboru krwi pełnej i pojemników transferowych, zestawów do plazmaferezy terapeutycznej oraz filtrów antyleukocytarnych do KKP - ZP/PN-8/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 Część 1 – dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z dodatkowym pojemnikiem na osocze w ilości 3 000 szt. 1.2 Część 2 – dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości 25 000 szt. 1.3 Część 3 – dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml w ilości 150 000 szt. 1.4 Część 4 – dostawa zestawów jednorazowego użytku do plazmaferezy terapeutycznej w ilości 400 szt. 1.5 Część 5 – dostawa laboratoryjnych grawitacyjnych filtrów antyleukocytarnych do filtrowania KKP w ilości 2 000 szt. 1.6 Część 6 – dostawa pojemników transferowych pustych á 150 ml w ilości 200 szt. oraz á 4x150 ml w ilości 600 szt. 1.7 Część 7 – dostawa pojemników transferowych pustych á 300-450 ml w ilości 600 szt. oraz á 600 ml w ilości 400 szt. 1.8 Część 8 – dostawa pojemników pustych oddychających („płytkowych”) á 600 ml lub á 1000 ml lub á 1300 ml w ilości 500 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN-8/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141630 Blutplasmafilter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z dodatkowym pojemnikiem na osocze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z dodatkowym pojemnikiem na osocze w ilości 3 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 600 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników poczwórnych góra-dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości 25 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 5 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450 ml/2 x 400 ml do 600 ml w ilości 150 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 30 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa zestawów jednorazowego użytku do plazmaferezy terapeutycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów jednorazowego użytku do plazmaferezy terapeutycznej w ilości 400 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 80 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa laboratoryjnych grawitacyjnych filtrów antyleukocytarnych do filtrowania KKP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laboratoryjnych grawitacyjnych filtrów antyleukocytarnych do filtrowania KKP w ilości 2 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 5
Haupteinstufung (cpv): 33141630 Blutplasmafilter
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 400 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa pojemników transferowych pustych á 150 ml oraz á 4x150 ml
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników transferowych pustych á 150 ml w ilości 200 szt. oraz á 4x150 ml w ilości 600 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 160 szt. (w tym do 40 szt. á 150 ml oraz do 120 szt. á 4x150 ml). 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – dostawa pojemników transferowych pustych á 300-450 ml oraz á 600 ml
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników transferowych pustych á 300-450 ml w ilości 600 szt. oraz á 600 ml w ilości 400 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 200 szt. (w tym do 120 szt. á 300-450 ml oraz do 80 szt. á 600 ml). 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – dostawa pojemników pustych oddychających („płytkowych”) á 600 ml lub á 1000 ml lub á 1300 ml
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników pustych oddychających („płytkowych”) á 600 ml lub á 1000 ml lub á 1300 ml w ilości 500 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 100 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 8 ust. 3 i ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.