See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-27/26 Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 330121-2026
Interne Kennung: PN-27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjnego o zamówieniu. Wstępne ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026-129209
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).