See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach (Ambulatorium Internistyczne)
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach (Ambulatorium Internistyczne)
Interne Kennung: SOR /5/26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ w Myślenicach cz. 1
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale ginekologiczno-Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ w Myślenicach cz. 1
Interne Kennung: O. GIN-POŁ/5/26/1
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ w Myślenicach cz. 2
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym wraz z Blokiem Porodowym SPZOZ w Myślenicach cz. 2
Interne Kennung: O. GIN-POŁ/5/26/2