2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smart rozváděče NN pro Brno-střed
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka smart rozváděčů NN pro distribuční trafostanice a dále záruční a pozáruční servis jednotek RTU, jež jsou součástí dodávky.
Vorherige Bekanntmachung: 19029-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 417