411678-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dateiverwalter – Servery - infrastruktura pro NIS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServery - infrastruktura pro NIS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka dvou serverů pro databáze systému IKIS. Oba servery budou provozovány v režimu vysoké dostupnosti, musí být kompatibilní s Oracle Linux a Oracle DB, minimální úložná kapacita 4 x 6.4 TB na SSD discích. Servery budou v provedení pro umístění do RACK.
Interne KennungPZ-2026-0000183
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení nadlimitní Dodávky
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenuvedeny ve smlouvě, příloha zadávací dokumentace