See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń”. Zamówienie realizowane w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w zakresie rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń przez Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z zakupem wyposażenia” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach 2.1 - 2.10. do SWZ – formularze parametrów techniczno-użytkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Łóżka szpitalne ze stolikami przyłóżkowymi i materacami przeciwodleżynowymi
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.1 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.2 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193120 Rollstühle, 33192200 Medizinische Tische, 42417200 Fördereinrichtungen, 42923110 Wiegeeinrichtungen, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 37453000 Leichtathletikausrüstung, 33196100 Hilfsmittel für ältere Leute, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 33162100 OP-Ausrüstung, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0003
Titel: Aparat EKG
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.3 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0004
Titel: Sprzęt rehabilitacyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.4 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33121300 Elektromyografen, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Sprzęt do ćwiczeń
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.5 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Defibrylator
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.6 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0007
Titel: Pompa do żywienia
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.7 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122411 Pumpen für künstliche Ernährung
Los: LOT-0008
Titel: Kardiomonitory
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.8 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0009
Titel: Aparat USG
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.9 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0010
Titel: Przyrząd do ćwiczeń
Beschreibung: Szczegółowy opis, parametry graniczne i ilości określone zostały w Załączniku nr 2.10 do SWZ - formularz parametrów techniczno-użytkowych - opis przedmiotu zamówienia cz. 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie