See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami.
Vorherige Bekanntmachung: 180216-2026
Interne Kennung: AEZ/S-004/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa: - w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 9.Termin związania ofertą do dnia 22.06.2026 r. 10. Termin realizacji zamówienia: 42 dni od zawarcia umowy jednak nie później niż do dnia 22.06.2026 r. dla pakietu 1, 2, 4, 5, 6; od dnia zawarcia umowy do dnia 22.06.2026 r. dla pakietu 3; 56 dni od zawarcia umowy jednak nie później niż do dnia 22.06.2026 r. dla pakietu 7.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38428000 Rheometer, 42931120 Tischzentrifugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa wiskozymetru
Beschreibung: Dostawa wiskozymetru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa aparatu do badania uwalniania substancji czynnej
Beschreibung: Dostawa aparatu do badania uwalniania substancji czynnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa manualnego zestawu do dyfuzji transdermalnej
Beschreibung: Dostawa manualnego zestawu do dyfuzji transdermalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa mikrowirówek.
Beschreibung: Dostawa mikrowirówek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa łaźni wodnych
Beschreibung: Dostawa łaźni wodnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa reometru
Beschreibung: Dostawa reometru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38428000 Rheometer
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Dostawa wirówki laboratoryjnej
Beschreibung: Dostawa wirówki laboratoryjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.7 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen
411720-2026 - Wyniki
Polska – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 180216-2026
Wewnętrzny identyfikator: AEZ/S-004/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42931100 Wirówki laboratoryjne i akcesoria, 38428000 Reometry, 42931120 Wirówki stołowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1: Dostawa wiskozymetru
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4: Dostawa mikrowirówek.
Główna klasyfikacja (cpv): 42931100 Wirówki laboratoryjne i akcesoria
Ilość: 2 sztuki
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5: Dostawa łaźni wodnych
Główna klasyfikacja (cpv): 42943000 Łaźnie termostatyczne i akcesoria
Ilość: 4 sztuki
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6: Dostawa reometru
Główna klasyfikacja (cpv): 38428000 Reometry
Część zamówienia: LOT-0007
Główna klasyfikacja (cpv): 42931120 Wirówki stołowe