411739-2025 - Ergebnis
Tschechien – Weich- und Hartlötvorrichtungen – „SŠE Lipník nad Bečvou – dodávka vybavení“ – pájecí stanice III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„SŠE Lipník nad Bečvou – dodávka vybavení“ – pájecí stanice III
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka 12 ks pájecích stanic a 12 ks vysokofrekvenčních pájecích stanic. Součástí předmětu zakázky je také: – návod k obsluze a údržbě věcí movitých v českém jazyce; – odvoz a likvidace nepotřebných obalů a dalších materiálů použitých při plnění veřejné zakázky.
Interne KennungKÚOK/33556/2025/OKŘ/358
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001