411755-2026 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – VTH zaaksysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVTH zaaksysteem
BeschreibungDeze aanbesteding betreft het leveren, implementeren, beheren en onderhouden van een SaaS VTH zaaksysteem ter ondersteuning van de werkprocessen van de afdeling Risicobeheersing, waaronder de processen op het gebied van Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH), (Brand-)Veilig Leven, Omgevingsveiligheid en Brandveiligheid. Ter ondersteuning van het opstellen van een passende inschrijving heeft opdrachtgever in de aanbestedingsdocumenten relevante uitgangspunten en indicatieve volumes opgenomen, waaronder onder andere het aantal gebruikers en verwachte zaakstromen. - aantal gebruikers/licenties: 110 - aantal zaken per jaar: 11.000 De genoemde aantallen zijn indicaties/schattingen waaraan geen rechten ontleend kunnen worden.
Interne KennungP26-0041
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsoptie