411756-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – SZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
BeschreibungSZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa maszyny wytrzymałościowej w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-0003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. Zamawiający informuje, iż niniejsze zadanie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24 w ramach Priorytetu nr 1 „Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska” Działania nr 1.1 „Rozwój jednostek naukowych” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę sprzętu, uruchomienie oraz instruktaż z obsługi i sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Kod CPV: 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Plac Grunwaldzki 11, 50-370 Wrocław, budynek C-7, pok. 10a. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 27/10/2025 (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia, producenta i model oferowanego przedmiotu zamówienia). 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 10.8. PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi w Załączniku nr 2 do SWZ,– wypełniony odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ, Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania „Nazwy i modelu urządzenia” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Interne KennungSZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-155/2025 Dostawa maszyny wytrzymałościowej dla Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa maszyny wytrzymałościowej w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, nr umowy FEDS.01.01-IZ.00-0003/24, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. Zamawiający informuje, iż niniejsze zadanie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie projektu pn. „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24 w ramach Priorytetu nr 1 „Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska” Działania nr 1.1 „Rozwój jednostek naukowych” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę sprzętu, uruchomienie oraz instruktaż z obsługi i sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Kod CPV: 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Plac Grunwaldzki 11, 50-370 Wrocław, budynek C-7, pok. 10a. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Interne KennungLotA