2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inbraak- en brandmeldinstallaties
Beschreibung: De opdracht omvat het jaarlijks onderhoud en keuring aan de installaties, herstel van geconstateerde gebreken n.a.v. jaarlijks onderhoud, het beheer en dienstverlening voor deze installaties en het zorgen voor een correct en wettelijk verplichte werking van de installaties. Het betreft voor deze aanbesteding brandmeldinstallaties, noodverlichting, en inbraakalarminstallaties. De totale verwachte maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst is € 700.000,- (exclusief btw) voor de looptijd van vier (4) jaar.
Interne Kennung: EA-0045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is voor een openbare procedure om maximale concurrentie en transparantie te waarborgen. Alle geïnteresseerde partijen krijgen hiermee de mogelijkheid om in te schrijven, wat bijdraagt aan een objectieve en rechtmatige gunning. Daarnaast sluit deze procedure aan bij de aard en omvang van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het jaarlijks preventief onderhoud en keuring aan de installaties, herstel van geconstateerde gebreken n.a.v. jaarlijks onderhoud, het beheer en dienstverlening voor deze installaties en het zorgen voor een correct en wettelijk verplichte werking van de installaties. Het betreft voor deze aanbesteding brandmeldinstallaties, noodverlichting, en inbraakalarminstallaties. De totale verwachte maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst is € 700.000,- (exclusief btw) voor de looptijd van vier (4) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: DHS is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een initiële looptijd van twee (2) jaar. De Aanbestedende dienst heeft hierna de mogelijkheid de Raamovereenkomst twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen, middels een tweezijdige verlenging.