See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych w asortymencie i ilości określonej w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000 –6 - Produkty farmaceutyczne 2. Przedmiot zamówienia powinien: a) być dopuszczony do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, b) być oznakowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lutego 2009 roku w sprawie wymagań dotyczących oznakowania opakowań produktu leczniczego i treści ulotki (Dz.U. 2020, poz.1847). c) posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od daty dostawy, a dla żywności medycznej termin przydatności nie krótszy niż 6 miesięcy
Interne Kennung: SZP.2420.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakie1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13