See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO”. Zamówienie podzielone jest na dwie części, jak poniżej: CZĘŚĆ 1: „Budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych” oraz CZĘŚĆ 2: „Budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii w budynkach użyteczności publicznej”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tzn. wykonawca może złożyć ofertą na jedną, dwie części zamówienia wskazane powyżej. Dalszy podział zamówienia nie jest dopuszczalny. Zamawiający informuje, iż przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający dla każdej części zamówienia przewiduje możliwość udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, których przedmiotem byłaby częściowa wymiana dostarczonych instalacji lub zwiększenie ilości dostarczanych instalacji lub rozbudowa istniejących instalacji. Wartość zamówień, o których mowa nie przekroczy 20%.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: Budowa infrastruktury OZE w budynkach prywatnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych. Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1. Dla Gminy Stary Sącz: a) 79 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 85 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 29 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym. 2. Dla Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna: a) 62 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 3 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 16 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym. 3. Dla Gminy Łabowa: a) 64 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 1 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 14 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 38 instalacji pomp ciepła do CO i CWU. 4. Dla Gminy Nawojowa: a) 84 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym. 5. Dla Gminy Krynica-Zdrój: a) 136 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii. 6. Dla Gminy Łącko: a) 108 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 49 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 24 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 78 instalacji pomp ciepła do CO i CWU. Szczegółowy zakres obowiązków i prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.1 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 2.1 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 44621210 Boiler, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: Budowa infrastruktury OZE w budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania klastra energii Południe Powiatu Nowosądeckiego – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii w budynkach użyteczności publicznej Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: 1. Dla Gminy Stary Sącz: a) 6 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 1 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii. 2. Dla Gminy Łabowa: a) 5 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym. 3. Dla Gminy Nawojowa: a) 5 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii. 4. Dla Gminy Krynica-Zdrój: a) 23 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii. 5. Dla Gminy Łącko: a) 8 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii. Szczegółowy zakres obowiązków i prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen