See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) V
Beschreibung: Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, s.r.o., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Vorherige Bekanntmachung: 772200-2023
Interne Kennung: F30_Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: část 7 – Čechy NN a VN – Jindřichův Hradec A (dříve JH B)
Beschreibung: Třeboň, Dačice, Jindřichův Hradec Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0004
Titel: část 4 – Čechy NN a VN – České Budějovice B (dříve celé ČB)
Beschreibung: Český Krumlov, Kaplice Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 4
Los: LOT-0003
Titel: část 3 – Čechy NN a VN – České Budějovice A (dříve celé ČB)
Beschreibung: ČB město, ČB venkov, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 3
Beschreibung der Optionen: Viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0001
Titel: část 1 – Morava NN a VN – Brno A (dříve BR_A)
Beschreibung: Brno – jih, Brno – jihozápad, Brno – severozápad Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 1
Los: LOT-0002
Titel: část 2 – Morava NN a VN – Brno B (dříve BR_B)
Beschreibung: Brno – sever, Brno – východ, Brno – jihovýchod Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 2
Los: LOT-0005
Titel: část 5 – Morava NN a VN – Hodonín A (dříve HO_A)
Beschreibung: Břeclav, Židlochovice Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 5
Los: LOT-0007
Titel: část 8 – Čechy NN a VN – Jindřichův Hradec B (dříve JH A)
Beschreibung: Pelhřimov město, Pelhřimov venkov, Pacov Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 8
Los: LOT-0008
Titel: část 14 – Morava NN a VN – Otrokovice B (dříve OT_B)
Beschreibung: Otrokovice, Chřiby, Kroměříž Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci muset využívat postupy co nejšetrnější vzhledem k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, druh vegetace a cenné biotopy.
Interne Kennung: Průseky V_ČÁST 14