See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie MBO-routes Achterhoek
Beschreibung: De gemeenten uit de Achterhoek maken hierbij bekend dat zij voornemens zijn een opdracht te gunnen aan Stichting Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie Oost-Gelderland (het Graafschap College) voor de uitvoering van de MBO-leertrajecten in het kader van inburgering. Uit eerdere aanbestedingen hebben wij gemerkt dat er geen markt is voor dit traject. Het gaat om 2 tot 4 groepen van ca. 16 leerlingen per jaar.
Interne Kennung: 8Hoek 2026-05 MBO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: MBO-routes Achterhoekse gemeenten
Beschreibung: Inburgering onderwijs MBO-routes voor inburgeraars in de regio Achterhoek Het gaat om 2 tot 4 groepen van ca. 16 leerlingen per jaar. Het gaat om 2 tot 4 groepen van ca. 16 leerlingen per jaar.
Interne Kennung: 1