2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegen van verhardingen (greppels, fietspaden,...) - 2026-2029
Beschreibung: De opdracht omvat het borstelen en het opzuigen van het veegvuil van straatgoten van het wegennet van de gemeente Diepenbeek, alsook het afvoeren en wettelijk verwerken van de afvalfracties op basis van het standaardbestek 250, laatste versie, hoofdstuk XII.
Interne Kennung: PPP019-994/5137/2025N030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N030_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste