2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa” w rozbiciu na dwa zadania: a) Zadanie nr 1: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, b) Zadanie nr 2: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Pisanica - Borzymy 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 1: a) Projekt dotyczy rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej 1884N Sędki – Pisanica – Borzymy granica województwa wraz z przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej. Zadanie podzielono na 3 etapy o łącznej długości 17,39666 km: Etap I: 0-180,00 - 7+051,00 (w msc. Pisanica) – długości: 7,069 km Etap II : 7+245,00 (w msc. Pisanica) - 12+300,00 – długości: 5,055 km Etap III: 12+300,00 - 17+572,66 – długości 5,27266 km b) Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania: - przebudowę jezdni drogi (w tym wzmocnienie nawierzchni do nośności 115 kN/oś), - przebudowę skrzyżowań z drogami bocznymi, - przebudowę/budowę zjazdów, - budowę drogi dla pieszych (Pisanica, Borzymy) - budowę drogi dla pieszych i rowerów - Etap I - budowę zatok autobusowych, - budowę i przebudowę odwodnienia jezdni drogi (rowów przydrożnych, przepustów) - budowę odcinków sieci kanalizacji deszczowej (etap I i II) - zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia terenu, - przebudowę odcinków linii kablowej nN wraz ze słupami, - budowę odcinka kanału technologicznego (Etap III) - wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń brd. (w tym przejścia dla pieszych z oświetleniem) - wycinka drzew i krzewów (wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków należy prowadzić pod nadzorem ornitologa, zgodnie z wydaną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach dla ww. inwestycji), - zagospodarowanie zieleni, - obsianie trawą i nasadzenia zastępcze, - zakupić i zamontować 2 szt. tablicy informacyjnej jednostronnej o wymiarach 240 x 120 cm , sporządzonej zgodnie z „Księgą Tożsamości Wizualnej marki Fundusze Europejskie 2021-2027”oraz zgodnie z wytycznymi w sprawie obowiązków Beneficjentów w zakresie prowadzenia działań informacyjnych i promocyjnych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. 3. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 2: a) Zadanie nr 2 dotyczy budowy drogi dla rowerów wzdłuż drogi powiatowej 1884N na odcinku Pisanica - Borzymy na terenie gminy Kalinowo. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: - roboty przygotowawcze; - roboty ziemne związane z korytowaniem i kształtowaniem skarp, nasypów i wykopów; - wykonanie warstw wzmocnienia z gruntu (kruszywa) stabilizowanego cementem na miejscu; - przebudowa odcinków sieci telekomunikacyjnej (kolizja), - wykonanie warstw konstrukcji nawierzchni drogi dla rowerów; - roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu – wg proj. stałej organizacji ruchu)); - roboty wykończeniowe – w tym odtworzenie, odmulenie i oczyszczenie istn. rowów przydrożnych. Przedmiotowy odcinek drogi dla rowerów projektowany jest jako przyległy do jezdni lub od niej odsunięty, w ścisłym powiązaniu z przebiegiem istniejącej jezdni drogi powiatowej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadań stanowią: - projekt budowlany, - przedmiary robót, - projekty stałej organizacji ruchu, - szczegółowe specyfikacje techniczne.
Interne Kennung: PZD.2.3210.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa” a) Zadanie nr 1: Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 1: a) Projekt dotyczy rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej 1884N Sędki – Pisanica – Borzymy granica województwa wraz z przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej. Zadanie podzielono na 3 etapy o łącznej długości 17,39666 km: Etap I: 0-180,00 - 7+051,00 (w msc. Pisanica) – długości: 7,069 km Etap II : 7+245,00 (w msc. Pisanica) - 12+300,00 – długości: 5,055 km Etap III: 12+300,00 - 17+572,66 – długości 5,27266 km b) Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania: - przebudowę jezdni drogi (w tym wzmocnienie nawierzchni do nośności 115 kN/oś), - przebudowę skrzyżowań z drogami bocznymi, - przebudowę/budowę zjazdów, - budowę drogi dla pieszych (Pisanica, Borzymy) - budowę drogi dla pieszych i rowerów - Etap I - budowę zatok autobusowych, - budowę i przebudowę odwodnienia jezdni drogi (rowów przydrożnych, przepustów) - budowę odcinków sieci kanalizacji deszczowej (etap I i II) - zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia terenu, - przebudowę odcinków linii kablowej nN wraz ze słupami, - budowę odcinka kanału technologicznego (Etap III) - wykonanie oznakowania pionowego, poziomego i urządzeń brd. (w tym przejścia dla pieszych z oświetleniem) - wycinka drzew i krzewów (wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków należy prowadzić pod nadzorem ornitologa, zgodnie z wydaną decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach dla ww. inwestycji), - zagospodarowanie zieleni, - obsianie trawą i nasadzenia zastępcze, - zakupić i zamontować 2 szt. tablicy informacyjnej jednostronnej o wymiarach 240 x 120 cm , sporządzonej zgodnie z „Księgą Tożsamości Wizualnej marki Fundusze Europejskie 2021-2027”oraz zgodnie z wytycznymi w sprawie obowiązków Beneficjentów w zakresie prowadzenia działań informacyjnych i promocyjnych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadań stanowią: - projekt budowlany, - przedmiary robót, - projekty stałej organizacji ruchu, - szczegółowe specyfikacje techniczne.
Interne Kennung: PZD.2.3210.3.2026 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Pisanica - Borzymy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa” b) Zadanie nr 2: Budowa drogi dla rowerów na odcinku Pisanica - Borzymy 2. Ogólna charakterystyka robót do wykonania w ramach zadania 2: a) Zadanie nr 2 dotyczy budowy drogi dla rowerów wzdłuż drogi powiatowej 1884N na odcinku Pisanica - Borzymy na terenie gminy Kalinowo. b) Roboty do wykonania w ramach zadania: - roboty przygotowawcze; - roboty ziemne związane z korytowaniem i kształtowaniem skarp, nasypów i wykopów; - wykonanie warstw wzmocnienia z gruntu (kruszywa) stabilizowanego cementem na miejscu; - przebudowa odcinków sieci telekomunikacyjnej (kolizja), - wykonanie warstw konstrukcji nawierzchni drogi dla rowerów; - roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu – wg proj. stałej organizacji ruchu)); - roboty wykończeniowe – w tym odtworzenie, odmulenie i oczyszczenie istn. rowów przydrożnych. Przedmiotowy odcinek drogi dla rowerów projektowany jest jako przyległy do jezdni lub od niej odsunięty, w ścisłym powiązaniu z przebiegiem istniejącej jezdni drogi powiatowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. zadań stanowią: - projekt budowlany, - przedmiary robót, - projekty stałej organizacji ruchu, - szczegółowe specyfikacje techniczne.
Interne Kennung: PZD.2.3210.3.2026 - 2