See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZ EA - gepantserde voertuigen (2025)
Beschreibung: De eerdere publicatie op 9 mei 2025 (TED referentie 301923-2025) betreft een Vooraankondiging gebruikt als oproep tot mededinging - algemene richtlijn, standaardregeling. Deze publicatie betreft de aanmelding voor verzoek tot deelname.
Interne Kennung: 201865003.002.011
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35412200 Mannschaftstransportwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BZ Zware gepantserde voertuigen
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één (1) leverancier per Perceel op het gebied van levering van gepantserde voertuigen en leveren van reserveonderdelen van de gepantserde voertuigen.
Interne Kennung: 1-6822fc76fe511f13cbd005c5
Los: LOT-0002
Titel: BZ Lichte gepantserde voertuigen
Interne Kennung: 2-6822fc76fe511f13cbd005c8