See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa i przesył energii elektrycznej do budynku InLife IRZiBŻ PAN przy ul. Trylińskiego 18 w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przesył (dystrybucja) energii elektrycznej do budynku InLife IRZiBŻ PAN przy ul. Trylińskiego 18 w Olsztynie. Dostawa energii elektrycznej musi odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne ( t.j. Dz. U. 2026. Poz. 43) oraz aktów wykonawczych do ustawy. Zamawiający nie dopuścił w niniejszym postępowaniu składania ofert częściowych ze względu na jednolity przedmiot zamówienia. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 177919-2026
Interne Kennung: ZP-PN/D/2026/01/1-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura jest przyśpieszona na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP z powodu pilnej potrzeby udzielenia zamówienia i skrócenie terminu jest uzasadnione. Zamawiający pierwsze postępowanie wszczął z terminem standardowym, natomiast postępowanie powtórzone posiada termin skrócony ze względu na wygasającą umowę dnia 30.04.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001