2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Pěstební činnost pro LMB 2022 - 2032
Beschreibung: Předmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou běžně, obecně dostupné služby souvisící pěstebních činností v lesnictví, a to v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách, obecně (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení - Návrh Smlouvy na plnění dílčí veřejné zakázky) a ve specifikaci předmětu plnění (příloha návrhu smlouvy), a dále bude podrobněji specifikován také ve výzvě k podání nabídek a zadávacích podmínkách k jednotlivé veřejné zakázce zadávané v DNS.
Vorherige Bekanntmachung: 212873-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Užší řízení podle § 58 a násl. a § 139 a § 139a zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1